Za jakýkoliv názor, postřeh, kritiku i pochvalu budeme rádi. Můžete nám napsat buď na naše e-mailové adresy, které naleznete v kontaktech nebo použít formulář, který najdete níže. Ke své práci přistupujeme zodpovědně a tak se snažíme vždy odpovědět, nad vším se zamyslet a pokud je třeba, vše následně řešit.

Vybráno z e-mailové komunikace:

Členové Divadla Pod kloboukem navštěvují naši školu již třetím rokem a jejich představení se stala nedílnou součástí té oblasti školního programu, která se zaměřuje na podporu kulturního rozhledu našich žáčků. Jednotlivá vystoupení jsou výjimečná nejen svým obsahem, ale také svou inovativní formou. Náměty většiny miniher jsou poměrně netradiční, zaměřují se totiž mimo jiné i na často opomíjené oblasti života lidí (např. etiketu, třídění odpadu, finanční gramotnost). Scénáře jsou chytře napsané, vtipné, propracované, nejsou tedy prvoplánovité a herci svými výkony dokáží hravě udržet pozornost malých diváků po celou dobu produkce. Bonusem je navíc edukativní podtext každé minihry, který nenásilně a jednoduchou formou seznamuje děti s poměrně složitou problematikou. Zpracování jednotlivých vystoupení jsou barvitá, kombinují nejrůznější výrazové formy a činí tak celek atraktivním.

Šárka Pavelková, ředitelka, ZŠ Wonderland Academy

Dobrý den,

dovolte, abych Vám upřímně poděkovala za Vaše představení založené na výuce finanční gramotnosti. Děti i učitelé byli nadšeni. Brzy se domluvíme na dalších představeních. Ještě jednou děkuji a těším se na příště.

Mgr.Danuše Svobodová, MŠ Sofia School.

Dobrý večer,

touto cestou bych chtěla moc poděkovat za všechny děti a kolektiv ŠD – Jindřišská 32 (škola Vodičkova 22), za úžasné představení Evelínko nemlaskej. Moc se nám představení líbilo a herečky byly úžasné.

Renáta Antalová – vychovatelka ŠD, Jindřišská 32

Dobrý den,

chtěla bych ještě jednou moc poděkovat děvčatům za včerejší skvělé představení v naší družině. Moc se nám líbilo, děti byly nadšené. A slečny herečky moc milé a vstřícné. Určitě budeme rádi, když nás zase navštíví. Přejeme Vám báječné dny a těšíme se na nějakou další akci.

Olga Marejková, vychovatelka školní družiny Zš a Mš Mšené-lázně

Dobrý den,

velice Vám děkuji za páteční představení, mělo úspěch. Předali jsme kontakt do dalších školek a škol.

Mgr. Petra Libovická, DDM „OSTROV“ Slaný

Dobrý den, dnes jsme si užili vaše představení a dětem se program moc líbil. Bohužel ještě teď kvokají …, ale snad je to brzy přejde…Moc děkuji.

Jana Kůstková, MŠ Svémyslice

One Reply to “VAŠE NÁZORY A POSTŘEHY”

  1. Dobrý den,
    dnes jsme měli u nás ve školce představení o Hygieně – v hereckém provedení: Martina Špicová a Lukáš Borik. A bylo to krásný j ak pro děti, tak dospělé. Děti celou dobu zaujaté!!! Moc děkujeme a těšíme se další příběh.
    Mgr. Katka Marečková, MŠ Smarties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 5 =